O nas

Dzięki pasji do kosmetologii, dużemu zaangażowaniu oraz chęci kształcenia się od najlepszych szkoleniowców, od 2014 r. mamy przyjemność świadczyć dla Państwa wysokiej jakości usługi z zakresu kosmetologii oraz stylizacji rzęs i paznokci.

 

W naszym gabinecie zapewniamy dyskrecję, miłą i ciepłą atmosferę – każdy Klient czuje się tutaj wyjątkowo.

 

Założycielem Gabinetu Kaszmir jest Magdalena Lis-Kusior. Ukończone studia na kierunku kosmetologia umożliwiły pozyskanie cennej wiedzy głównie z zakresu dermatologii. Dodatkowo systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach, o czym świadczą liczne dyplomy i certyfikaty.

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu Gabinet Kaszmir może zagwarantować Państwu fachową obsługę kosmetologiczną, opartą na najwyższej klasy produktach i wspartą najnowszymi zdobyczami technologii.

 

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ze szczegółową dokładnością, a priorytetem jest dla nas dbałość o bezpieczeństwo, komfort i higienę Klientów. Szczególną uwagę zwracamy na czystość oraz sterylizację i dezynfekcję narzędzi. Specjalizujemy się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz peelingach medycznych i mezoterapii. Ze względu na wielką pasję do stylizacji rzęs jest to jedna z przodujących usług która na stałe zagościła w ofercie gabinetu.

 

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego gabinetu

 

Magdalena Lis-Kusior